Turite klausimų? Skambinkite!
(8 447) 52 914
Krepšelis
Prekių krepšelis

   Šiuo metu krepšelyje prekių nėra!


Bendra suma:   0,00 €
Į krepšelį

parsivezk prekes

 

SB lizingas

UAB "SCANPREKYBA" - įmonė užsiimanti prekyba statybinėmis medžiagomis ir technologijomis. Mūsų klientas  - stambios, vidutinės, smulkios statybinės bei prekybinės įmonės ir organizacijos,  taip pat darbų vykdytojai, architektai, asmenys statantys, rekonstruojantys gyvenamuosius namus, butus ir kitus statinius.

 
Mes dirbame su daugeliu pasaulyje garsių statybinių medžiagų gamintojų. Mūsų turimas ir nuolatos plečiamas asortimentas patenkins net pačio reikliausio kliento poreikius!
 
Kvalifikuota ir profesionali komanda visuomet patars bei pakonsultuos visais su statybinėmis medžiagomis susijusiais klausimais, padės išspręsti statybų metu kylančias problemas, pasirūpins operatyviu statybinių medžiagų pristatymu.
 
Įmonei naudojant puikius laiko patikrintus vadybos principus, nepriekaištingą, bei lanksčią serviso ir aptarnavimo sistemą, per trumpą laiką padėjo užsitikrinti patikimo partnerio pozicijas tarp vartotojų.
 
Mūsų pagrindinis įmonės tikslas - maksimalus ir kokybiškas kliento poreikių patenkinimas!
 
Džiaugiamės ir didžiuojamės bendradarbiavimu su esamais klientais! Jeigu dar nesate mūsų klientas, tai tikimės, jog juo tapsite artimiausiu metu!